KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7986185
nr 798 6185
Bo Beskow
(1906-1989), Sverige
Blandteknik, Bo Beskow (1906-1989), figurscen, signerad, motivets mått: 20x27
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 december 2012
kl 18:30:27
600 kr
700 kr
800 kr
Bo Beskow
Läs mer om Bo Beskow